Informacje

x

Miasto:

E-mail:

Imię i nazwisko, nazwa firmy:

Telefon:

Twoje pytanie:

PROMOCJA!

GOTOWE SPÓŁKI A DOTACJE W UE

+48222952107

lub +48602394700

>> Napisz

Cennik

NOWE DOTACJE NA LATA 2014-2020

Przed nami nowy okres dotacji unijnych 2014-2020. To będzie już ostatnie rozdanie i bez wątpienia najwięcej zyskają Ci, którzy o dotację powalczą już na początku. Dlaczego? Pula pieniędzy będzie największa. Wniosek, który nie wygra będzie można złożyć ponownie w kolejnym konkursie Konkurencja na początku na pewno będzie mniejsza, jednakże jest wiele powodów, by już się przygotowywać. Kiedy zostaną ogłoszone pierwsze nabory konkursowe? W niektórych województwach będzie to koniec roku 2014, w innych procedury potrwają dłużej i gorący okres rozpocznie się dopiero w styczniu 2015 roku.

Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ, BY WYSTARTOWAĆ BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ SPÓŁKI!

Rejestracja i wszystkie formalności, to obecnie okres oczekiwania od 1 do 3 miesięcy. Czy starczy Ci czasu? Kiedy nowy pomysł lub decyzja o wzięciu udziału w konkursie, pojawiają się spontanicznie – gotowa spółka, to jedyne rozwiązanie. Gotowa spółka to gwarancja rozpoczęcia działalności już w dniu zakupu.

WYJĄTKOWE ZALETY GOTOWYCH MSPÓŁEK W ASPEKCIE DOTACJI UE:

  • posiadanie siedziby firmy w danym województwie – to częste kryterium, w dodatku pula pieniędzy i stopień trudności w województwach różnią się.

  • dotacje dla nowych firm, które powstały w okresie krótszym niż 12 miesięcy lub takie, które działają ponad rok

  • brak historii handlowej, która mogłaby źle wpłynąć na wynik konkursu

  • w przypadku spółek istniejących dłużej mamy możliwość wygenerowania określonego obrotu lub dochodu w poprzednim roku obrachunkowym

  • o uzyskanie dotacji nie mogą ubiegać się spółki w organizacji

  • bezpieczeństwo wspólników w aspekcie odpowiedzialności majątkowej

  • preferowanie w projektach spółek prawa handlowego

Zakup gotowej spółki jest często jedynym rozwiązaniem, by zdążyć przed ogłoszonym naborem wniosków. W ofercie mSpółek znajdziesz spółki zupełnie nowe oraz starsze z 6 miast: z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Lodzi, Katowic i Krakowa

PRZY ZAKUPIE GOTOWEJ MSPÓŁKI WIRTUALNE BIURO NA 1 ROK ZA DARMO W WYBRANYM MIEŚCIE. BIURO PROJEKTU NA START NA PEWNO SIĘ PRZYDA.